Презентовано концепцію проекту «Е-молодь»

Заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Віталій Лавров відвідав презентацію нового плану дій України в рамках ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Віталій Лавров розповів про концепцію проекту «Е-молодь» та запросив міжнародних партнерів з розвитку долучитись до його створення.

«Молодь — це майбутнє будь-якої держави, і ми віримо, що зручний доступ до інформації та можливостей допоможе їм реалізувати свій потенціал», — сказав заступник Міністра.

Він зазначив, що «Е-молодь» — це інструмент для розкриття потенціалу молодих людей. Платформа надасть повну та актуальну інформацію про можливості для молоді в Україні, роблячи інформацію доступною та зрозумілою для всіх.

«Наша ціль — зібрати всю актуальну інформацію про можливості і сервіси для молоді в єдиному місці. Від освіти та працевлаштування до волонтерства та культури — ми хочемо, щоб кожен молодий українець мав доступ до інформації та можливостей», — наголошує Віталій Лавров.

Що включатиме «Е-молодь»?

Єдина база даних для/про молодь, що містить інформацію про їх потреби та досягнення.
Цифрові інструменти участі для громадянської активності.
Актуальні навчальні програми та послуги.
Дані про молодіжні центри, організації та фахівців.
Електронні конкурси молодіжних проектів.

Міністерство молоді та спорту України очолює проект, започаткований у партнерстві з IREX в рамках програми USAID «Мріємо та діємо».

За інформацією Міністерства молоді та спорту України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.