Представники штурмової бригади “Лють” зустрілися з поліцейськими, які виявили бажання служити в підрозділі

Зустріч відбулася в обласному Главку та Черкаському райуправлінні поліції. Представники детально розповіли про об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України та як воюють поліцейські.

Представники об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють” зупинилися на особливостях відбору кандидатів, їх моральних, вольових та професійних якостях, необхідних для служби. Розповіли про свій бойовий досвід та про те, як воюють поліцейські.

“Підрозділ “Лють” продовжує формуватися з-поміж діючих поліцейських, серед його завдань — боротьба з російськими окупантами, зачистка населених пунктів, участь у штурмових діях. Не обов’язково мати бойовий досвід — достатньо бути зарядженим на перемогу та бажання нищити окупантів”, — каже представник штурмової бригади “Лють”.

Тимчасово виконуючий обов’язків начальника Черкаського районного управління поліції Андрій Тюков, звертаючись до присутніх, зазначив, що сьогодні надважливим є питання перемоги над російським ворогом.

“Черкаське райуправління поліції й надалі буде підтримувати тих, хто готовий вступити до лав штурмової бригади та створювати належні умови для таких поліцейських. Ця війна переломний момент історії і якою вона буде залежить від кожного з нас. Наша спільна мета залишається незмінною: служити та захищати Україну та людей.”, — підкреслив Андрій Тюков.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.