Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини ознайомився, як у Черкасах працює система “Custody Records”

Презентацію алгоритму роботи системи провели представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України Олександр Грама, та начальник сектору дотримання прав людини Черкаського РУП Антон Петренко.

4 вересня до Черкаського районного управління поліції було запрошено новопризначеного представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максима Тептюка та регіональну координаторку взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Черкаській області Людмилу Проценко, для ознайомлення з роботою проєкту автоматизованої системи обліку затриманих осіб – «Custody Records».

«Система «Custody Records» мінімізує виникнення конфліктних ситуацій, гарантує надання правової допомоги затриманим особам та убезпечує поліцейських від безпідставних звинувачень, адже скрізь ведеться відео спостереження» – говорить Олександр Грама.

Під час презентації увазі присутніх було представлено відеоматеріали про реальну роботу інформаційної системи з досвіду інших областей України та у Черкасах.

Учасники презентації високо оцінили систему і висловили переконання в ефективності такого проєкту, зокрема й у знищенні стійких стереотипів у суспільстві щодо протиправних дій поліцейських під час роботи з громадянами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.