Правоохоронці та освітяни проаналізували впровадження Концепції безпеки закладів освіти

Хід виконання Концепції безпеки закладів освіти розглянули на розширеній нараді в Черкаській обласній державній адміністрації під головуванням заступника начальника Черкаської обласної військової адміністрації Олександра Шамрая.

Нарада відбулась за участі освітян, правоохоронців та представників територіальних громад.

З вступним словом звернувся заступник начальника Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Шамрай, який наголосив на важливості створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти.

Виступили заступник начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Сергій Коваленко, начальник Управління запобігання надзвичайним ситуаціям Антон Плахотній, керівник Управління поліції охорони в Черкаській області Василь Курятник та начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної держаної адміністрації Валерій Данилевський. Розглянули питання створення безпечних умов для учасників навчального процесу.

На зустрічі зазначили територіальні громади, де виконання Концепції безпеки закладів освіти на належному рівні та заслухали керівників, які не приділили належної уваги цьому надважливому питанню в умовах російської агресії.

Головуючий визначив постановчі завдання, шляхи та терміни їх реалізації.

Фахівець з комунікації Управління
поліції охорони в Черкаській області
Олена Вакуленко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.