Правоохоронці спільно з лісівниками провели спільний рейд з недопущення засмічення лісів

Проблема засмічення лісів, є актуальною проблемою сьогодення. Не лише на місцях масового відпочинку, а й у віддалених куточках, скрізь видно сліди варварства і неохайності: папір, пляшки, поліетилен, пластик, консервні банки. Великі купи сміття можна побачити на узбіччі центральних та деяких ділянках лісових доріг. Засмічення лісових масивів не припиняється за будь-якої пори року.

Поблизу Черкас, а саме в межах Свидівського та Дахнівського лісництв є ділянки лісу, які постійно потерпають від засмічення. Ці насадження простягаються вздовж автодороги Черкаси-Канів. Цим шляхом щодня десятки сміттєвозів везуть сміття на звалище. Через недотримання правил перевезення, все сміття, що знаходиться у кузові, просто розвіюється вітром і осідає у лісових насадженнях.

Відтак, у цьому районі працівники Черкаського райуправління поліції спільно з лісівниками під час патрулювання, зупиняли сміттєвози та проводили профілактичні бесіди, зобовʼязували закрити борти кузова. На кількох водіїв були складені протоколи.

Згідно зі статтею 73 КУпАП за засмічення лісів відходами передбачено штраф від 425 грн до 850 грн (для посадових осіб від 850 грн до 1700 грн), повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.