Правоохоронці розповіли смілянам про новий проєкт

Мова йшла про старт нового проєкту від «Пожежне спостереження доступне кожному», про надійний та безпечний захист майна, особисту безпеку та безпеку дітей. Сміляни мали змогу дізнатися про сучасні можливості у сфері охоронної, тривожної, пожежної сигналізації та систем відеонагляду.

Інформаційний захід був проведений поліцейськими Управління поліції охорони в Черкаській області для мешканців Сміли та гостей міста, під час якого роз’яснено, як убезпечити себе і своє майно в період воєнного стану, як працює система охорони в разі небезпеки, та як спрацьовує охоронна, тривожна чи пожежна сигналізація.

Під час презентації правоохоронці довели до громадян умови нового проекту від Поліції охорони. Він націлений на інформування громадян, представників влади та підприємців щодо забезпечення надійного захисту від пожежі. При спрацюванні засобів пожежної сигналізації сигнал надходить на головний пункт центрального спостереження Управління поліції охорони в Черкаській області, негайно спрямовує на місце події наряд реагування поліції охорони, який прибуває за лічені хвилини та як правило, локалізує пожежу на стадії загоряння, а при необхідності вживає заходів щодо пожежогасіння до приїзду ДСНС.

Усі зацікавлені отримали вичерпну інформацію щодо використання цих систем. Пожежне спостереження – заздалегідь подбай про безпеку завтрашнього дн.

З питань замовлення охорони або консультації звертайтесь за номером 9899

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.