Правоохоронці розповіли школярам, як поводитися у школі та не допустити булінгу

Ювенальні поліцейські Черкаського районного управління поліції завітали до школярів 4 класів з метою проведення профілактичних заходів.

Основна мета візиту полягала в тому, щоб пояснити учням важливість дотримання правил і норм свого навчального закладу, а також запобігти будь-якій потенційній неналежній поведінці чи булінгу серед однолітків.

Під час спілкування поліцейські обговорили різноманітні теми поведінки у школі, зокрема негативний вплив заборонених для вживання речовин на організм людини, відповідальність за скоєні правопорушення та як не стати жертвою злочину.

Офіцери також розповіли про відповідальність за пустощі з вогнем та потенційну небезпеку таких ігор. Ці дискусії мали на меті підвищити обізнаність дітлахів щодо потенційних наслідків їхніх дій та спонукати їх робити відповідальний вибір.

Поліціанти пояснили учням, що дотримання правил у навчальному закладі не лише забезпечує безпечне та захищене середовище навчання, але й допомагає їм розвивати почуття відповідальності та дисципліни.

Дотримуючись цих правил, учні також можуть виявляти повагу до своїх вчителів і однолітків і сприяти формуванню позитивної шкільної культури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.