Правоохоронці розповіли дітям про правила безпеки та небезпечних незнайомців

Патрульні розповіли про важливість дотримання ПДР та безпеки на дорозі. Також торкнулися теми надзвичайно актуальної для сьогодення — дитина і незнайомець.

Поліцейські розповіли дітям про те, хто такий небезпечний незнайомець і що необхідно робити, якщо до них звертається незнайома людина. Також обговорили заходи особистої безпеки, хто ж є безпечним дорослим для малечі, а хто може нести небезпеку. Аби малечі було цікавіше, урок побудували у формі обговорення, поліцейські наводили приклади та ставили запитання, а вони пояснювали, що б вони робили в тій чи іншій ситуації.

Шкільні офіцери нагадали дітям основні правила дорожнього руху. Разом вони обговорили як убезпечити себе, катаючись на велосипедах чи самокатах. Інспектори наголосили дітям, що на проїзній частині ніколи не потрібно поспішати, якщо поспіхом переходи дорогу, то можна потрапити в аварійну ситуацію. Крім того, поліцейські розповіли особливості поведінки пішоходів в темну пору доби. Аби водій транспорту міг помітити пішохода в темряві необхідно обов’язково виділити себе на дорозі, а зробити це можна за допомогою спеціальних браслетів, наліпок, нашивок та інших світловідбиваючих елементів.

Зокрема, урок із малечою патрульні провели у інтерактивному форматі. Діти з цікавістю відповідали на запитання та задавали свої. Також дітки мали змогу відчути себе поліцейським та ознайомитися зі службовою автівкою патрульних.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.