Правоохоронці проводять рейди, щоб виявляти мисливців-порушників

Смілянські поліцейські спільно з поліцейськими Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області проводять профілактичні відпрацювання, направлені на виявлення мисливців, які всупереч заборони відвідування лісів полюють на диких тварин та птахів.

Рішення про заборону відвідування лісів було прийнято керівництвом Черкаської обласної військової адміністрації в умовах воєнного стану.

З метою недопущення порушень цієї заборони дільничні офіцери Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області, відділу поліції №2, групи реагування спільно з інспекторами сектору контролю за обігом зброї здійснюють профілактичні відпрацювання по виявленню фактів незаконного полювання та браконьєрства на території Черкаського району.

Під час рейду порушень виявлено не було. Проводиться профілактика з місцевим населенням Смілянщини щодо недопущення вчинення екологічних злочинів та правопорушень.

Правоохоронці нагадують, варто пам’ятати, що за незаконне полювання передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Поліцейські спільно з військовослужбовцями продовжують працювати в посиленому режимі. Вони перебувають у повній бойовій готовності задля забезпечення охорони правопорядку та протидії правопорушенням.

Громадян закликають дотримуватись вимог воєнного стану та комендантської години.

Якщо ви стали свідком правопорушення, не зволікайте, негайно звертайтесь до поліції за телефоном «102» або за резервними номерами:
☎️0671439395 – чергова частина (диспетчерська служба) УОАЗОР ГУНП;
☎️0673801414 – відділ служби “102” УОАЗОР ГУНП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.