Правоохоронці Черкащини нагадують правила безпеки для школярів

Літо завершується й вже завтра стартує новий навчальний рік. Тож напередодні Дня знань батькам варто нагадати дітям основні правила безпеки.

Безпека на дорозі. Повторіть з дітьми правила для пішоходів, пройдіть із ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху.

Водіїв закликають бути дуже уважними на дорозі. Особливо поблизу шкіл та пішохідних переходів. Знижуйте швидкість та надавайте перевагу в русі пішоходам.

Підозрілі предмети. Поясніть дитині, що категорично заборонено торкатися невідомих предметів, адже вони можуть бути вибухонебезпечними.

Тренуйте ситуації, коли дитина губиться — вона має чітко знати, як діяти.

Інформаційна гігієна. Поясніть дитині, відвідування яких веб-сайтів є прийнятним і якими правилами слід керуватися при користуванні Інтернетом.

Повітряна тривога. Повторіть з дітьми, що робити, якщо лунає сирена, коли дитина перебуває вдома, у школі, у громадському місці чи на відкритій місцевості.

Не забудьте нагадати дітям: поліцейський — їхній захисник, порадник і друг, до якого завжди можна звернутись за допомогою🤝

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.