Правоохоронці затримали групу зловмисників, які підробляли документи на землю

198295345_1134960786989453_5560702965809823799_nКолишні та діючі держслужбовці органів місцевого самоврядування, а також колишні правоохоронці незаконно реєстрували право власності на земельні ділянки. Про це повідомили в поліції Черкаської області.

Слідчі спільно з черкаськими працівниками СБУ, за процесуального керівництва прокуратури припинили діяльність організованої злочинної групи. До її складу входили державні службовці та колишні співробітники правоохоронних органів.

Угруповання діяло в Черкаській області протягом чотирьох років. Ділки використовуючи бланки органів державної влади, підробляли рішення органів місцевого самоврядування, інші документи та незаконно реєстрували право власності на земельні ділянки в межах історико – культурного центру Єврейської общини м. Умані.

Надалі землі реалізовувалися членам релігійної спільноти хасидів для будівництва готелів, що використовуються під час паломництва останніх.

Таким чином злочинці привласнили близько 8 га землі в Умані та районі на загальну суму понад 10 мільйонів гривень.

Нині фігурантам оголошено про підозру у шахрайстві, підробленні документів та зловживання. Слідство у цій справі триває.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.