Правоохоронці впроваджують у нашій області проєкти «Custody Records» та «Зелена кімната»

271941321_1275961562889374_4526509802580889011_n17 січня в обласному Главку за ініціативи старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Олександра Грами пройшла робоча зустріч.

У рамках спеціалізації керівники підрозділів детально обговорили механізми впровадження в області системи «Custody Records» та спеціалізованих приміщень для інтерв’ювання дітей «Зелена кімната».

Система «Custody Records» спрямована на забезпечення контролю за дотриманням прав і свобод затриманих осіб, а також захист прав поліцейських від неправдивих звинувачень у неправомірних діях щодо затриманих осіб.

Проєкт «Зелена кімната» дасть можливість створити максимально дружню для дитини атмосферу під час її опитування, не заподіявши їй психологічних травм. В таких кімнатах проводяться, зокрема, профілактичні бесіди з дітьми, які втекли з дому і були розшукані поліцейськими, а також з неповнолітніми жертвам чи свідками кримінальних правопорушень.

Також в кінці січня планується організаційно ознайомчий візит експертів Консультативної Місії Європейського Союзу до ряду територіальних підрозділів міста та області з метою реалізації даних проєктів, інформують у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.