Правоохоронці відпрацювали дії під час порушень громадського порядку у суді

242961029_408691630618629_826614059178143807_nОхоронці Територіальних управлінь Служби судової охорони у Черкаській області та у м. Києві та Київській області на території Черкаського апеляційного суду відпрацювали тактику дій у разі ускладнення обстановки та порушень громадського порядку.

Були відпрацьовані відразу кілька сценаріїв розвитку подій, які можуть виникнути в реальному житті:
– посилення охорони суду;
– стримування натовпу, перекриття доступу агресивно налаштованих громадян до зали судового засідання, будівлі, території;
– відпрацювання тактичних прийомів «Захисний ривок» та «Коридор».

Тактико-спеціальні навчання розпочалися з інструктажу. Першочерговим завданням Служби є створення безпечних умов для всіх учасників судових процесів. Окрему увагу на навчаннях звернули на алгоритм спільних дій у разі виникнення різних ситуацій.

Начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко зауважив: «У будь-якій життєвій ситуації, зокрема і на службі, потрібно діяти виважено і помірковано, але саме головне завжди залишатися людиною. Тому ми максимально повинні бути сконцентровані й підготовлені до будь-якого розвитку подій, а вміння діяти на випередження та логічно прораховувати свої кроки сприятимуть тому, аби несення служби та правосуддя відбувалося в безпечних умовах».

Завершилися тактико-спеціальні навчання підбиттям підсумків та постановкою завдань на подальше удосконалення тактики дій та підвищення рівня взаємодії між співробітниками Служби судової охорони.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *