ПРАВООХОРОНЦІ-ТРАНСПОРНТНИКИ ВИЯВИЛИ ФАКТ НЕЗАКОННОГО ПРОДАЖУ DVD ДИСКІВ

Працівники лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка викрили 24-річного місцевого жителя, який на залізничному вокзалі продавав несертифіковані компакт-диски.
До чергової частини надійшло повідомлення від старшого оперуповноваженого сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка про те, що невідомий чоловік на залізничному вокзалі продає DVD диски із записаними на них комп’ютерними програмами.
Працівники міліції запросили громадина до чергової частини ЛВ, де під час проведення особистого огляду, в присутності понятих, у «торгівця» правоохоронці виявили та вилучили 6 компакт-дисків заборонених для продажу.
Зі слів правопорушника, він власноручно записав комп’ютерні програми з мережі Інтернет на DVD-диски, які, через відсутність роботи та брак грошей, вирішив продати. На залізничному вокзалі до правопорушника підійшла 38-річна жінка, якій і запропонував недорого купити у нього диски.
«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 176 (Порушення авторського права і суміжних прав) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на той самий строк, з конфіскацією та знищенням всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп’ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення»,- повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *