ПРАВООХОРОНЦІ ПРИВІТАЛИ ВЕТЕРАНА З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

2Напередодні 70-ї річниці Великої Перемоги працівники лінійного відділу на ст. ім. Т. Шевченка привітали зі святом учасника війни, офіцера у відставці – Григорія Лисогора та поздоровили з присвоєнням спеціального звання – полковника міліції.
У цей святковий день вшанування ветерана, який у 1979 році вийшов на заслужений відпочинок з посади інспектора відділу державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка, стало доброю традицією для працівників лінійного відділу. Так і цього року заступник начальника ЛВ Володимир Валовий та начальник кадрового забезпечення Олена Тішина відвідали Григорія Пилиповича Лисогора. Правоохоронці привітали ветерана із 70-річчям Великої Перемоги, вручили квіти та подарунки.
Крім того, працівники поздоровили ветерана ще з однією приємною подією – 21 квітня 2015 року указом президента України Лисогору Григорію Пилиповичу було присвоєно спеціальне звання – полковник міліції.
Бажаємо нашому ветерану та його родині доброго здоров’я, благополуччя, миру і злагоди, родинного затишку, невичерпних сил та енергії на довгі добрі літа.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *