Правоохоронці повідомляють про шахрайства з новими гривневими банкнотами

Один вид шахрайства, який на сьогодні набирає обертів пов’язаний з випуском Національним банком України нових банкнот номіналом 100 та 500 гривень, повідомляє Смілянський відділ поліції.

Аферисти також цим користуються. Зловмиснки під виглядом представників банку, соціальної або іншої служби відвідують помешкання пенсіонерів та  переконують їх у тому, що проводиться вилучення старих банкнот, та пропонують провести обмін. Якщо жертва погоджується, вмілими маніпуляціями підсовують громадянам пакет з підробленими грошима, або взагалі дають муляж з папірцями.

Шановні громадяни пам’ятайте жодної грошової реформи  на даний час в Україні не проводяться! Жодних заходів по вилученню або обміну грошових купюр не здійснюється! Банкноти нового та старого зразку мають вільний обіг по державі і вилучатися та обмінюватися не будуть, запам’ятайте це!

В разі якщо до вас завітали громадяни з подібною пропозицією відразу телефонуйте в поліцію за номером 102! Пам’ятайте всі дзвінки до поліції безкоштовні! І навіть в разі якщо інформація не підтвердиться, Ви не будете нести жодної відповідальності!

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *