Правоохоронці постануть перед судом за затримання невинних осіб та фальсифікацію справ

справи майдануДо суду скеровано обвинувальний акт відносно керівника органу досудового розслідування Смілянського міськвідділу міліції, чотирьох слідчих та процесуального керівника, які притягнули до кримінальної відповідальності і ініціювали подальше взяття під варту семи завідомо невинних осіб, які не були учасниками акцій протестів у Черкасах.

Про це інформують на сайті Державного бюро розслідувань.

Діючі та колишні слідчі на виконання незаконної вказівки начальника слідчого відділу за підтримки і погодження їх неправомірної діяльності прокурором, протягом 24-25 січня 2014 року сфальсифікували офіційні документи, повідомили про підозри та клопотали про тримання під вартою щодо семи незаконно затриманих громадян, начебто, як учасників масових заворушень у м. Черкаси 23 січня 2014 року, які в подальшому, за підтримки слідчих були неправомірно задоволені слідчим суддею, а потерпілі – позбавлені волі.

Таким чином, особи обвинувачуються у притягненні завідомо невинного до кримінальної відповідальності (ч. 2 ст. 372 КК України) та завідомо незаконні затримання (ч. 3 ст. 371 КК України).

Санкція статей передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось Центральним апаратом Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурорам

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *