Правоохоронці Черкащини провели уроки безпеки для школярів

306172734_1430146154137580_1563805244425183469_nВ рамках Всеукраїнської акції “Крокуємо до школи безпечно” співробітники ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції спільно з поліцейськими офіцерами громади провели уроки безпеки для школярів Черкащини.

В цікавій ігровій формі діти повторили вже відомі правила дорожнього руху, дії під час повітряних тривог, мінної безпеки та усвідомили важливість їх дотримання.

Правоохоронці ознайомили дітей та персонал навчального закладу із правилами безпеки при виявленні підозрілих предметів та боєприпасів. Учні та вчителі отримали інформацію від офіцерів про небезпеку мін та боєприпасів, які не вибухнули, та пройшли інструктаж: як необхідно діяти у різних небезпечних обставинах. Зокрема, відпрацювали алгоритм дій під час отримання повідомлення про повітряну тривогу.

Окрім того, поліціянти нагадали дітям правила дорожнього руху, розповіли як необхідно поводитися на дорозі та біля неї. Де можна грати, а де це небезпечно. Та як потрібно поводити себе перетинаючи дорогу, аби не потрапити у біду.
Також, правоохоронці обговорили з дітьми питання щодо недопущення порушень чинного законодавства та необдуманих вчинків, що приводять до тяжких наслідків, а також про заходи безпеки, додержання яких, допоможуть убезпечити від злочинних зазіхань.

По закінченню лекції учні взяли активну участь в обговоренні актуальних тем, ставили питання співробітникам поліції.

Правоохоронці закликають підлітків ніколи не замовчувати про випадки цькування у навчальному закладі чи поза ним і негайно інформувати батьків, вчителів, або телефонувати у поліцію за номером «102».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.