Правоохоронці Черкащини координують зусилля для протидії домашньому насильству

244718413_1211529272665937_7627906371986680602_n7 жовтня відбулася зустріч-нарада заступника начальника Управління превентивної діяльності ГУНП в Черкаській області Олексієм Прокопенком, поліцейських сектору протидії домашнього насильства, працівників сектору ювенальної превенції та голів територіальних громад Черкаської області.

Метою зустрічі стала тема забезпечення належної уваги до кожного факту домашнього насильства та порядку взаємодії у такій ситуації.

Присутні обговорили норми законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, оперативності реагування, а також погодили спільний алгоритм дій під час отримання звернень від громадян.

«Про випадки насильства в сім’ї не потрібно мовчати. Ми посилимо проведення профілактичних, інформаційно-просвітницьких заходів і, щоб наші зусилля у боротьбі з цим правопорушенням не виявилися марними, закликаю всіх бути небайдужими та повідомляти про вчинення домашнього насилля до поліції», – зазначив Олексій Прокопенко.

Учасники узгодили план спільних заходів та домовилися про координацію спрямовану на попередження й протидію домашньому насильству.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.