Права на будівлю газозаправної станції суд визнав незаконними

Прокуратура в суді апеляційної інстанції довела обґрунтованість позовних вимог про визнання незаконним і скасування запису державного реєстратора про реєстрацію за приватним товариством права власності на будівлю газозаправної станції по вул. Смілянській у Черкасах.

Прокуратура встановила, що державну реєстрацію провели без правовстановлюючих документів на землю та нерухомість. Ацегрубе порушення вимог законодавства та інтересів територіальної громади міста.

Також прокурори довели, що договір про пайову участь в утриманні об’єкта благоустрою не є підставою для розміщення на земельній ділянці об’єкту нерухомого майна. За наявності цього порушення Черкаська міська рада не анулювала суб’єкту господарювання виданий нею ж паспорт прив’язки тимчасової споруди.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції про задоволення позовних вимог, відповідач подав апеляцію, але суд став бік прокуратури. Відповідне судове рішення набрало законної сили, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *