Працівники закладів освіти Сміли пройшли навчання щодо експлуатації укриттів

26 та 27 вересня працівники Смілянського навчально-консультаційного пункту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області провели функціональне навчання з працівниками закладів освіти Смілянської міської ради, які призначені відповідальними за підготовку та експлуатацію найпростіших укриттів.

Заняття були провели завідувач НКП Карло П.І., майстр виробничого навчання Гончаренко С.В. та фахівець відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету міської ради Ушаков М.Г.

Фахівці Навчально-консультаційного пункту у Смілі розглянули питання щодо основних вимог керівних документів з напрямку створення безпечних умов перебування дітей і працівників у закладах освіти, алгоритму проведення заходів, необхідних для приведення захисної споруди в готовність до використання за призначенням, порядку використовування та проведення технічного обслуговування спеціального обладнання захисної споруди.

Представник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи виконавчого комітету міської ради акцентував увагу слухачів стосовно загального стану захисних споруд у місті, зокрема у закладах освіти, а також на загальних недоліках та шляхах їх усунення.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.