Працівники водного патруля проводять спільні патрулювання з екологами

Інспектори роти з обслуговування водних об’єктів управління патрульної поліції в Черкаській області та працівники екологічної інспекції Центрального округу проводили спільне патрулювання акваторії річки Дніпро.

Метою спільних патрулювань є запобігання появі суден та човнів на воді. Нагадуємо, що заборону встановили, на навігацію для маломірних (малих), моторних, прогулянкових, вітрильних, спортивних, швидкісних суден, водних мотоциклів і засобів розваг на воді.

Як виняток — судна флоту рибної промисловості, спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади.

Спільні патрулювання будуть проводитися і надалі. Правоохоронці нагадують, порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами тягне за собою попередження або накладення штрафу у розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне протягом року вчинення порушення передбаченого частиною першою тягне за собою накладення штрафу у розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Тож, дотримуйтесь встановлених правил, в разі необхідності звертайтеся на лінію 102, наголошують правоохоронці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.