Працівники Смілянського управління Пенсійного фонду провели флешмоб «ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТІ – ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ»

21042017_121 квітня 2017 року з метою привернення уваги громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування працівники Смілянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області провели флешмоб в центрі міста з гаслами «ЗАРПЛАТА В КОНВЕРТІ – ВТРАЧЕНА ПЕНСІЯ», «ПОДБАЙ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ»,  «Ми – за легальну зайнятість», «Легальна заробітна плата – це захищене майбутнє у твоїх руках». Про це повідомили в управлінні.

Заробітна плата «в конвертах» – одна з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Мета флешмобу, змусити кожну людину замислюватися, що неоформлені належним чином трудові відносини – це великий ризик для їх пенсійного забезпечення в майбутньому.

Під час флешмобу працівники Фонду розповсюджували інформаційні буклети та листівки з корисною інформацією, переконували перехожих про важливість офіційного оформлення трудових відносин і переваги легальної зайнятості, пропонували реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за сплатою роботодавцем страхових внесків.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *