Працівники Смілянського центру соціальних служб зберегли новонародженим дітям сім’ї

Працівники Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно працюють у напрямку допомоги людям, які, зокрема, опинилися у складних життєвих обставинах та потребують підтримки, розуміння. У центрі соціальних служб впевнені – якими б не були складними життєві ситуації, важливо, щоб поруч були люди, готові допомогти, порадити та вказати на шляхи покращення життя Часто завдяки вчасній підтримці можна уникнути жахливих помилок. Так, завдяки професійній допомозі фахівців центру соціальної допомоги вдалося зберегти сім’ї двох дітей. Про це повідомляють на своєму сайті.
«Досить емоційним, щасливим та водночас напруженим був вівторок, 5 вересня. Цього дня на світ з’явилось два маленьких сонечка, мами яких опинилися в складних життєвих ситуаціях та єдиним виходом з них вважали залишити дитину.
Швидко відреагували відповідно до повноважень: провели неодноразові зустрічі з жінками, надали психологічну підтримку та вказали на шляхи альтернативного подолання труднощів, не позбавляючи дитину можливості виховуватися в родині!
Не залишайтесь наодинці зі своїми сумнівами! Залишити дитину – не вихід! Поруч є люди, які можуть Вам допомогти!», інформують у ЦСССДМ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *