Працівники Шевченківської дирекції у складі збірної команди стали призерами Спартакіади залізничників

14 серпня директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ В’ячеслав Єрьомін особисто привітав збірну команду філії, яка посіла 3 місце на Х Спартакіаді залізничників, що проходила в Харкові з 3 по 6 серпня. Цього року до складу збірної команди Одеської магістралі увійшли 28 спортсменів та тренер-представник, що проявили себе у 7 спортивних дисциплінах. Дві третини з представників одеської команди брали участь у минулорічних змаганнях. У складі збірної виступили і працівники Шевченківської дирекції. Так серед цьогорічних переможців – технік Шевченківської дистанції електропостачання Любов Черниш, яка посіла 3 місце серед жінок у шашках та фрезерувальник Шевченківської дистанції захисних лісонасаджень Антон Федун – 2 місце серед чоловіків у шашках.
Волейбольна команда Одеської магістралі виступила також гідно – 2 місце на Спартакіаді. До складу також увійшли начальник ст. Брилівка Віктор Трембач, бригадир Миколаївської дистанції колії Дмитро Кожокар, машиніст електровоза локомотивного депо Подільськ Олег Товмаченко, тесляр Херсонського будівельно-монтажного експлуатаційного управління Ігор Южаков, дефектоскопіст з ультразвукового контролю пасажирського вагонного депо ст. Миколаїв Максим Семенов, електромеханік Знам’янської дистанції сигналізації та зв’язку Євген Верхогляд та помічник машиніста тепловоза локомотивного депо  ст. ім. Т. Шевченко Василь Олейніченка. Відповідальною за підготовку команди волейболістів була призначена завідувач спортивної споруди Алла Рац, яку директор філії В’ячеслав Єрьомін нагородив знаком «За вагомі заслуги перед Одеською залізницею» III ступеню.
Всі учасники змагань отримали подяки, почесні грамоти та грошові заохочення від директора філії, а призовий кубок збірної команди знайшов гідне місце серед інших нагород і трофеїв, які здобули Одеська залізниця і її працівники в різні роки.

За інформацією прес-центру регіональної філії «Одеська залізниця»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *