Працівники сервісних центрів МВС Черкащини продовжують виявляти кримінальні автомобілі

tyukson_resizeКінець літа став щедрим на виявлення працівниками сервісних центрів МВС транспортних засобів з кримінальним минулим. Лише за останні кілька днів виявлено дві автівки з перебитими номерами кузовів та підроблене свідоцтво про реєстрацію ТЗ, інформують у регіональному сервісному центрі МВС у Черкаській області.

Так, власник автомобіля Hyundai Tucson, звернувся до сервісного центру Черкас, щоб зареєструвати розмитнений ним автомобіль. Перевіряючи надані чоловіком документи та звіряючи номера агрегатів, працівники ТСЦ та співробітники експертної служби встановили, що первинний номер кузова в даному автомобілі видалений, а на його місце кустарно вварено інший.

Таке ж самовільне втручання в номерні агрегати виявили і в автомобілі AUDI 80, який для перереєстрації на нового власника предявив ще один житель обласного центру. При огляді автівки фахівцями експертної служби МВС було встановлено, що номер кузова в даному автомобілі також змінений кустарним способом.

Не пощастило переоформити старенький батьковий «Москвич» АЗЛК 2141 і 28-річній жительці Черкас, Тетяні, який вона отримала в спадщину. Під час дослідження свідоцтва про реєстрацію даного ТЗ експертами НДЕКЦ було встановлено, що бланк свідоцтва не відповідає бланкам які знаходяться в офіційному обігу.

По всім виявленим фактам працівниками ТСЦ було повідомлено слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції для подальшого реагування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *