Працівники району зібралися на семінар, присвячений роботі клубних установ

c8f4e30faa6a62ad4b03265e77ffb341_XL_resizeУ районному будинку культури проведено семінар для працівників культури району «Робота любительського об’єднання, як форма роботи клубних установ». Семінар розпочала директор районного будинку культури Наталія Присяжна, яка детально розповіла про роль любительських об’єднань та їх різновид в Україні та інших країнах світу.

На семінар були запрошені майстри-аматори декоративно-ужиткового мистецтва Раїса Кочура та Світлана Клименко.

Раїса Анатоліївна представила роботи: декоративна свічка, мило та витяжки з фруктів. Цікаво та змістовно розповіла про свої вироби та ознайомила з новими зразками виробів. 

Світлана Григорівна представила сувеніри, виготовлені із трави та кукурудзяного листя. Представила ляльки-мотанки, новорічні прикраси, обереги, дитячі іграшки.Майстриня розповіла із чого виготовлені її роботи та провела майстер-клас з виготовлення квітів із кукурудзяного листя.

Профспілка працівників культури привітала присутніх із Днем захисника України, а також вітали  жовтневих ювілярів та вручили  присутнім солодкі подарунки.

– Семінар клубних працівників району був пізнавальним та відбувся у теплій і дружній атмосфері, переконавши присутніх у тому, що любительське об’єднання – це чудова, а головне потрібна і ефективна форма клубної роботи, зазначає Людмила Боговик, методист районного будинку культури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *