Працівники Пенсійного фонду та податкової радилися, як скоротити заборгованість із сплати ЄСВ на Черкащині

DSC_0006_Керівники обласних управлінь Фонду та Державної податкової служби зібралися на спільну нараду для того, щоб обговорили заходи щодо скорочення заборгованості зі сплати єдиного внеску, легалізації занятості та наповнення бюджету Фонду.

Начальник Головного управління Фонду на Черкащині Світлана Зінник зазначила, надходження єдиного внеску в регіоні вкрай важливе для фінансування виплати пенсії понад 400 тисячам пенсіонерів області.

Залишається актуальним пошук додаткових резервів для наповнення бюджету Фонду та, відповідно, своєчасної виплати пенсії (видатки на виплату пенсії на Черкащині в минулому році становили 15 млрд грн).

Велике занепокоєння викликає зростання заборгованості з єдиного соціального внеску. За данними обласного управління Державної податкової служби, заборгованість із єдиного внеску на 1 січня 2021 року становила 237,1 млн грн, що на 20,6 млн грн більше порівняно з початком 2020 року.

Протягом місяця вона зросла ще на 16,7 млн грн.

Учасники наради домовилися про подальшу співпрацю для контролю за дотриманням платіжної дисципліни в регіоні та скороченням заборгованості з єдиного соціального внеску.

Обговоривши проблемні питання, узгодили план заходів на 2021 рік щодо покращення показників спільної роботи, повідомили в обласному управлінні Пенсійного фонду України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *