Працівники Пенсійного фонду проводять у Смілі інформаційно-роз’яснювальну роботу

57114762_695910644174111_5700804293498503168_n18 квітня під час проведення Дня Пенсійного фонду, головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Тетяна Лихолай провела інформаційно-роз’яснювальну роботу зі страхувальниками і застрахованими особами. На зустрічі говорили про недопущення використання робочої сили без належного оформлення трудових відносин, підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення суб’єктів господарювання, інформують у Смілянському відділі обслуговування Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області.

Нелегальна зайнятість призводить до соціальної незахищеності працівників з одного боку та високих штрафів до роботодавців за використання нелегальної праці – з іншого.

Отримання заробітної плати «в конверті» позбавляє соціальних гарантій, таких як: оплачувані відпустка та лікарняний, дотримання роботодавцем встановленої законодавством норм тривалого часу, отримання допомоги по безробіттю у разі звільнення, гарантії на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві тощо.

Офіційне оформлення трудових відносин набагато вигідніше, ніж сплата штрафів за виявлених працівників, які працюють без належного оформлення трудових відносин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *