Працівники Пенсійного фонду провели зустріч із молоддю

75279185_853131421785365_1401201241727434752_o_resizeСпеціалісти Смілянського управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Оксана Постьова та Оксана Довгохатько провели із студентами Смілянського коледжу харчових технологій консультативно-інформаційну зустріч щодо легалізації трудовиих відносин та заробітної плати.

На зустрічі обговорили такі питання, як популяризація Веб-порталу Пенсійного фонду України, придбання страхового стажу, можливість доплати до мінімального страхового внеску.

Популяризація Веб-порталу, а саме в частині отримання електронних довідок через особистий кабінет з використанням електронного цифрового підпису.

Придбання страхового стажу, якщо громадянин досяг 16-річного віку, є студентом ВНЗ, домогосподаркою, працює у приватних осіб прибиральницею, нянькою, куховаркою, доглядаєте за хворим, працює за кордоном чи є іноземцем, займається особистим селянським господарством, то він має право укласти договір добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та доплати за ті місяці, коли не був застрахованою особою.

Стдентам також розповіли про можливість доплати до мінімального страхового внеску: якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків є меншою ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення доплати до суми страхових внесків.

Також спеціалісти відповіли на запитання та роздали студентам тематичні буклети.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *