Працівники культури Черкащини набиралися досвіду у колег із Києва

122041491_2699600413689224_5086984571775837920_oЗ чого складається успіх музею, яке його соціальне значення та мета, як стати успішним. На ці та інші питання дізналися відповіді представники обласного управління культури та охорони культурної спадщини, музеїв та заповідників Черкащини, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Вони днями завітали до приватного Музею Становлення української нації, який розташований у Києві.

Засновник музею та керівник проєкту Валерій Галан провів екскурсію музеєм та розповів про його особливості та важливість для виховання нації. Після ознайомлення з експонатами представники закладів обговорили, як можна удосконалити та популяризувати свій музеї.

Основні тези розмови: музей має мати концепцію та ідеологію; успіх закладу закладається у трьох речах: унікальність, місце та маркетинг; заклади мають йти в ногу з сучасним прогресом, а також музей мусить мати соціальне значення.

Також учасники бесіди обговорили питання фінансового контролю та поділилися ідеями впровадження нових форматів у роботі.

Про важливість такої співпраці говорить і керівниця обласного управління культури Людмила Фіть:

– Управління культури та охорони культурної спадщини ЧОДА активно впроваджує практику партнерства та обміну досвідом. Ця поїздка була потрібна для того, щоб показати нашим закладам, що немає межі розвитку і що всі ідеї, навіть нереальні, можна реалізувати у різних формах.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *