Працівники гіркових комплексів обмінялися у Смілі досвідом роботи

20171227-143818--795Працівники служби перевезень регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» організували та провели на станції ім. Т. Шевченка у Смілі семінар присвячений питанням забезпечення безпеки руху і охорони праці залізничників при роботі гіркових пристроїв. Про це інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».

У заході взяли участь понад два десятки представників господарства перевезень серед яких працівники станцій Чорноморськ-Порт, ім. Т. Шевченка, Знам’янка, Подільськ, Миколаїв, Одеса-Сортувальна, Херсон, Христинівка та Чорноморська

На семінар були запрошені головні інженери дирекцій залізничних перевезень та керівники станцій, що мають гіркові пристрої.

Працівники господарства перевезень обговорили актуальні теми, серед яких вимоги безпеки під час розформування поїздів з немеханізованої гірки, особливості розпуску з сортувальної гірки довгобазних вагонів, можливості зміни плану формування поїздів для покращення роботи гіркового комплексу тощо. Окрему увагу учасники приділили історії виникнення гіркових комплексів та їх модернізації закордоном.

Учасники переглянули навчальний фільм, присвяченій роботі гіркової автоматичної централізації в автоматизованому режимі, який зняли працівники станції Миколаїв.

Після теоретичної частини учасники семінару відвідали місцевий музей залізничного транспорту та музей ДФСК.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *