Працівники Черкаської міськради «скинулися» коштами на закупівлю засобів захисту для медиків

botnar_3Півсотні комплектів із водонепроникних костюмів, окулярів та респіраторів FFP3 привезли медичним працівникам Черкаської обласної лікарні, що лікують хворих на COVID-19. Засоби захисту купили на кошти із заробітної плати працівників міськради, інформує офіційний сайт Черкаської міської ради.

Перш ніж купувати захисний інвентар, владці радилися із медиками. Також вони привезли в лікарню дезинфікуючі засоби: антисептики (75 літрів) та концентрат для знезараження поверхонь.

«Черкаська обласна лікарня другою після інфекційної приймає на себе хвилю хворих на коронавірус. Ми дякуємо медикам за їхню неоціненну працю під час пандемії та вважаємо своїм обов‘язком допомогти їм. Оскільки це обласний заклад, ми не можемо допомагати напряму з міського бюджету. Тому низка працівників міської ради направили свою місячну зарплату на боротьбу з епідемією коронавірусу. Частина цих коштів пішла на засоби захисту для медичних працівників обласної лікарні» – наголосив заступник міського голови Юрій Ботнар.

Окрім Юрія Ботнара свою заробітну плату на закупівлю засобів захисту віддали секретар міської ради Ярослав Нищик, заступник міського голови Ігор Коломоєць, директор департаменту освіти Сергій Воронов, директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко та інші посадовці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *