Працівників та роботодавців запрошують взяти участь в опитуванні щодо дистанційної роботи

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів планує розглянути питання щодо аналізу практики застосування Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу” №1213-IX.

Аналіз буде проведено відповідно до методики постзаконодавчого контролю, що застосовується як багатьма парламенту та яку можливо адаптувати до української системи парламентського контролю.

З метою збору інформації, необхідної для проведення аналізу та подальшого напрацювання пропозицій щодо удосконалення відповідних законодавчих положень, у Комітеті було розроблено опитувальник для працівників та роботодавців за допомогою застосунку Google Форми.

Тож, працівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та організаційно-правової форми, а також роботодавців просять пройти опитування за посиланням на Google Форму: https://forms.gle/r8grgGeUTJJD8t7FA

Опитування проходиться до 20 січня 2023 року включно.

Контактна особа – головний консультант секретаріату Комітету Фещук Тетяна Сергіївна,

тел. 255 44 66,

feschuk-t@rada.gov.ua

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.