Працівників автозаправних станцій на Черкащині застерегли від приховування нещасних випадків

Про основні вимоги з безпеки праці та соціальні гарантії офіційно працевлаштованих осіб поінформували під час інформаційного відвідування фахівціуправління Державної служби з питань праці працівників підприємства, що здійснює транспортування і реалізацію пального у Черкаському районі.

Посадовці детально зупинилися на вимогах правил експлуатації електрозахисних засобів та вимогах до застосування засобів індивідуального захисту, проконсультували про вимоги щодо проведення навчання та інструктажів з питань безпеки праці.

Поінформували також про порядок організації проведення газонебезпечних робіт, обговорили питання безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

З метою недопущення травматизму на робочих місцях, наголосили на безпечній експлуатації обладнання, що працює під тиском. Застерегли від приховування нещасних випадків.

Рекомендували здійснювати постійний контроль за станом охорони праці та трудовою дисципліною на об’єктах з продажу пального, впроваджувати нові підходи щодо дотримання безпечних умов праці на робочих місцях.

Нагадали про необхідність належно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.