Працівникам смілянських медзакладів провели роз’яснення щодо роботи із кисневими балонами

smilyanska_bagatoprofilna_zaglavna_новый размерНа Черкащині тривають превентивні заходи щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок і кисневих трубопроводів у закладах охорони здоров’я та інших госпітальних базах, які надають медичну допомогу пацієнтам з ознаками COVID-19.

Головний державний інспектор Управління Іван Варламов провів роз’яснювальну роботу з керівниками, відповідальними особами та працівниками медзакладів Смілянської міської лікарні та Смілянської багатопрофільної лікарні ім. Софії Бобринської.

Увагу керівництва закладів охорони здоров’я і працівників, що обслуговують кисневе обладнання, акцентували на безпечному зберіганні та використанні кисневих балонів, установок і трубопроводів, та якісного проведення інструктажів, а також на неухильному виконанні вимог Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском.

Працівники медичних закладів отримали інформаційно-методичні матеріали та пам’ятки щодо безпечної експлуатації кисневого обладнання, інформують в обласному управлінні Держпраці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *