Працівникам проводитимуть тести на COVID-19

19 травня під головуванням міського голови Олексія Цибка  відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглянули питання щодо заходів з протидії COVID-19. 

Як повідомив начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко, у Смілі створені мобільні бригади, також він наголосив на необхідності проведення ПЛР тестів окремим категоріям працівників, які працюють під час карантину.

Комісія вирішила доручити мобільним бригадам, за можливості зібрати біологічні речовини у соціальних працівників, працівників патрульної поліції, закладів, які здійснюють дозволені види діяльності, що передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, торгівлю (окрім ринків), громадського харчування, перукарень, салонів краси незалежно від форми власності та направити їх у Черкаський обласний лабораторний центр для проведення аналізу.

Структурним підрозділам виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ та організацій врахувати рекомендації під час організації та проведення евакуаційних заходів та забезпечити персонал засобами індивідуального захисту, засобами для безконтактного вимірювання температури тіла і дезінфікуючими засобами, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *