Працівники сервісних центрів МВС Черкащини застерігають автопокупців від шахраїв

doci1До уваги автовласників! Працівники сервісних центрів МВС Черкащини застерігають автопокупців бути уважними! Працівники сервісних центрів МВС при проведенні реєстраційних операцій не рідко виявляють факти підроблених документів. Шахраї знаходять все нові способи обману довірливих покупців, серед яких непоодинокі випадки виявлення фальшивих доручень на право користування автомобілем, повідомляє Черкаський регіональний сервісний центр МВС України.

Тож, щоб уникнути неприємностей впевніться в дійсності нотаріального доручення, яке надає вам довірена особа продавця автівки, за допомогою отримання інформації з Єдиного реєстру довіреностей у вигляді скороченого витягу, який видається на Ваш письмовий запит приватними нотаріусами, державними нотаріальними конторами, державним підприємством «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України та його філій.

У скорочених витягах містяться дані про:
• реєстраційний номер і дату реєстрації довіреності (її дубліката) в Єдиному реєстрі;
• номери та серії спеціальних бланків нотаріальних документів, на яких викладено текст довіреності (її дубліката) – для довіреностей, посвідчених у нотаріальному порядку;
• дату посвідчення довіреності (дата видачі її дубліката);
• строк дії довіреності;
• номер запису в реєстрі для реєстрації нотаріальних дій, за яким посвідчено довіреність (видано дублікат довіреності);
• відомості про особу, яка посвідчила довіреність (видала дублікат довіреності);
• відомості про посвідчення довіреності в порядку передоручення або відомості про припинення дії довіреності.

Тому звертаємось до громадян, які мають бажання придбати у свою власність автомобіль по дорученню – не ризикувати, щоб не бути ошуканими. Краще зверніться в будь-який територіальний сервісний центр МВС Черкаської області і в присутності адміністратора сервісного центру заключіть угоду договору-купівлі продажу автомобіля, яка є безкоштовною.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *