«Практика-online» смілянських студентів

DSC_8259Під час декади комісії фахових дисциплін інженерної механіки, присвяченої Дню машинобудівника, у Смілянському коледжі харчових технологій провели виставку стіннівок “Практика-online”. Їх підготували студенти 4-го курсу спеціальностей “Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях” та “Експлуатація та ремонт обладнання харчового виробництва”, які проходять практику на підприємствах машинобудівної галузі та харчової промисловості.

Смілянських студентів запрошують на сучасні підприємства не тільки м. Сміли, Черкаської області, але й України: ПАТ “НВП “ Смілянський електромеханічний завод”, ДП “Оризон-Навігація”, ТОВ “Меблі-Лівс”, ПАТ “Золотоніський машинобудівний завод”, ТОВ “Кам’янський машинобудівний завод”, ТОВ “ГРАНТЕХ ІНЖИНІРИНГ”, ТОВ “Новомиргородський цукор”, ТОВ “Черкасихліб ЛТД”, ТОВ “Cмілянська Агропереробка”, ТОВ “Верес”, ТОВ “Cвіт ласощів”.

На практиці вони працюють на робочих місцях, закріплюють отримані теоретичні знання та вдосконалюють навички з робітничих професій: оператора верстатів з ЧПК, токаря та слюсара-ремонтника.

Практиканти показують найкращі риси майбутнього спеціаліста машинобудівної галузі, що забезпечує їм перше робоче місце, інформують у навчальному закладі.

DSC_8259 DSC_8274

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *