Позбавлені права керування: таких водіїв виявляють патрульні на дорогах міста

Близько 23-ї години, патрулюючи проспектом Хіміків у Черкасах, патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Jetta, водій якого порушив ПДР.

Під час перевірки документів інспектори встановили, що останній вже позбавлений права керування транспортними засобами строком на 3 роки. Також спілкуючись із керманичем інспектори виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували йому пройти відповідний огляд, на що керманич відмовився.

На водія автівки Volkswagen патрульні склали протоколи за ч. 2 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, повторно протягом року, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) та за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою права керування вчинене повторно протягом року) КУпАП.

Інший випадок стався на вулиці В’ячеслава Чорновола, інспектори зупинили автомобіль Mazda 323, водій якого порушив ПДР.

Під час перевірки документів, інспектори встановили, що громадянин вже позбавлений права керування та здійснив правопорушення повторно протягом року.

На керманича автівки Mazda патрульні склали протокол за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою позбавленою права керування вчинене повторно протягом року) КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.