Позбавлені права керування та з ознаками сп’яніння — таких порушників виявили патрульні

Патрулюючи на вулиці Максима Залізняка у Черкасах, інспектори зупинили автомобіль Volkswagen Golf за порушення ПДР, а саме проїзд на заборонний жовтий сигнал світлофора.

Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що останній відмовився. Також, інспектори встановили, що останній вже позбавлений права керування транспортними засобами терміном на три роки.

На водія автомобіля Volkswagen інспектори склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння) та винесли постанову за ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами) КУпАП.

Інший випадок стався того ж дня на проспекті Перемоги. Поліцейські зупинили авто Renault, що рухався з технічною несправністю, а саме непрацюючі габаритні вогні в темну пору доби.
Спілкуючись із керманичем, патрульні виявили в останнього ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти відповідний огляд, на що останній відмовився.

Також інспектори встановили, що останній вже позбавлений права керування транспортними засобами та притягувався до відповідальності за відповідне порушення.

На водія автомобіля Renault поліцейські склали протоколи за ч. 3 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння, а так само відмова від огляду на стан сп’яніння двічі протягом року) та за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами повторно протягом року) КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.