Позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

комісія теб і нс6 грудня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні повідомили, що вже з цього тижня громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани навіть у жовтій зоні зможуть працювати лише за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою, або при наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів. Останні мають бути вакциновані принаймні однією дозою, або мати сертифікат про одужання чи негативний ПЛР-тест.

З 6 грудня в межах “жовтого” рівня заборонено:
відвідування закладів освіти, якщо на самоізоляції перебуває більше 50% учнів та співробітників;
робота закладів освіти, у яких вакциновано менше 100% персоналу;
проведення масових заходів, робота кінотеатрів, театрів, закладів культури, робота закладів громадського харчування, окрім роботи на виніс і доставки, робота спортзалів, басейнів, діяльність закладів з розміщення, крім готелів і соціальних закладів, міжобласні перевезення.

Зокрема, додано обмеження у перевезенні пасажирів в міському та внутрішньообласному громадському транспорті. Максимум, у транспорті можна перевозити пасажирів на кількістю сидячих місць + 50% місць для стояння. Ця норма також буде чинна і на жовтому рівні.

Усі інші обмеження, передбачені на жовтому рівні, не будуть діяти, якщо всі працівники та відвідувачі матимуть жовтий COVID-сертифікат, або відповідну довідку про здійснені щеплення, чинну 30 днів, зелений сертифікат, діючий протягом 1 року, негативний результат ПЛР-тесту чи експрес-тесту на антиген, чинний 72 години, сертифікат про одужання від COVID-19, що діятиме протягом 105 днів з дати встановлення діагнозу. Нагадаємо, термін дії жовтого сертифікату нині 30 днів, раніще був 120 днів.

Відділу поліції та Смілянському управлінню Держпродспоживслужби доручено проводити перевірки щодо дотримання встановлених карантинних вимог.

З рішенням комісії ТЕБ і НС можна ознайомитись на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.