Позачергова сесія Смілянської міської ради: депутати за 8 хвилин розглянули 9 питань порядку денного

гербОперативна та злагоджена. Такою була позачергова сесія Смілянської міської ради 8 скликання, яка відбулася 18 лютого у сесійній залі Будинку рад. На засідання прибули 31 депутат.

На сесії були присутні начальники управлінь, відділів, стркутурних підрозділів виконавчого комітету. На порядку денному – 9 питань.

Депутати підтримали проєкти рішень про внесення змін до рішення міської ради “Про оптимізацію структури та загальної чисельності Смілянської міської ради”. Ухвалили рішення і щодо створення Смілянського комунального підприємства “ВодГео” та затвердження програми поповнення статутного капіталу СКП “ВодГео” на 2021-2022 роки, що є першими кроком у створенні нового підприємства.

Також підтримали питання про звернення боржника до господарського суду із заявою про порушення справи щодо банкрутства КП “ВодГео”, а також питання про передачу автодоріг з комунальної власності територіальної громади міста Сміла до державної власності.

Окрім того, підтримали рішення про перелік комунального майна Сміли, яке не підлягає приватизації, включенню до статутних капіталів комунальних підприємств; про передачу необоротних активів на баланс СКП “ВодГео” та надали згоду на прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади міста Сміла індивідуально визначеного майна.

Загалом сесія тривала близько 8 хвилин.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *