Повітряні змії, які змайстрували сміляни, були найкращими

У Черкасах відбулися обласні змагання з моделювання повітряних зміїв. Учасники продемонстрували свої роботи та майстерність у семи класах. Вперше цього року кількість класів повітряних зміїв збільшили майже вдвічі (зазвичай їх 3-4). Смілу представили  троє вихованців гуртка «Повітряні змії» Будинку дитячої та юнацької творчості – це Станіслав Тімченко (7 клас, ЗОШ №15), Богдан Мальцев (9 клас, ЗОШ №5) та Сергій Бондаренко (8 клас, ЗОШ №2). Вони показали високі результати – здобули п’ять перших місць та одне третє. Три першості виборов Богдан Мальцев.

Змагання проходили у досить складних умовах, зазначає  керівник гуртка «Повітряні змії» Євгеній Калініченко, в першу чергу через погодні умови. Того дня були сильні пориви вітру, учасникам доводилось докладати значних зусиль аби втримувати свої повітряні конструкції і демонструвати їх роботу. Через примхи погоди частина учасників не змогли навіть виступити. Команда зі Сміли була дуже згуртована і не спасувала перед негодою. Журі відзначило її як найбільш працездатну та самостійну.

На змаганнях були змії-потяги, міні-змії, змії м’які, коробчасті, експериментальні та інші. У багатьох командах є така практика, коли змія виготовляє вчитель, а діти лише презентують готовий виріб. Учасники зі Сміли усі моделі виготовили власноруч. До їх експериментального змія, в технологічному плані, конструкціям інших учасників було досить далеко.

– Вважаю, що моє завдання, навчити дітей майструвати повітряних зміїв, конструювати їх власноруч, щоб вони самостійно вміли це робити, досягали успіхів своєю працею і після школи змогли реалізувати  себе в житті, підсумував Євгеній Калініченко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *