Повідомлено про підозру жителю м. Дніпро, який коригував удари по військових та стратегічних об’єктах

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю м. Дніпро за фактом надання допомоги незаконним збройним формуванням, виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році та розповсюдження матеріалів з публічними закликами до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу.

Навесні 2024 року 36-річний чоловік, за допомогою месенджера віднайшов Telegram-бот, який підконтрольний незаконним збройним і воєнізованим формуванням та ініціативно звернувся із пропозицією співпраці з метою надання відомостей про розташування Сил оборони України, стратегічних об’єктів та коригування обстрілів Дніпропетровської області.

Протягом весни 2024 року чоловік збирав розвіддані про підрозділи та чисельність особового складу Сил оборони на Дніпропетровщині, місця ракетних ударів завданих військовими рф.

Періодично підозрюваний через інтернет-месенджер отримував завдання від представників спецслужб та надавав інформацію про роботу стратегічних підприємств та органів військового управління м. Дніпро, розуміючи при цьому, що шкода буде нанесена і по житлових центральних районах м. Дніпро.

Також, прихильник росії розміщував на сайті «Youtube» відеозаписи, у яких прославляв російських солдатів, звеличував рф та принципово закликав до насильницького повалення конституційного ладу і захоплення влади.

Підозрюваного поміщено до закладу з надання психіатричної допомоги, в умовах, що виключають його небезпечну поведінку.

Довідково: санкція ч. 7 ст. 111-1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.