Повідомлено про підозру у державній зраді жительці Луганщини

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці Луганщини за фактами державної зради та колабораційної діяльності.

49-річна жителька Троїцької селищної громади Луганської області з корисливих та ідеологічних мотивів у квітні 2022 року на підставі розпорядження так званого «главы администрации Троицкого района «лнр» обійняла посаду «начальника общего отдела администрации троицкого района «лнр».

Підозрювана бере участь в загальному управлінні незаконного органу влади, сприяє у проведенні підривної діяльності представниками держави-агресора проти України.

На цей час підозрювана продовжує працювати на користь ворога та виконувати усі поставлені завдання, спрямовані на легалізацію російської влади та посилення заходів тимчасової окупації.
Наразі вказану особу оголошено в розшук.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.