Повідомлено про підозру службовій особі з числа керівного складу одного з вищих навчальних закладів Черкащини

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру службові особі за фактом умисному використанні службовою особою свого становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду.

За даними слідства, протягом 2021 року службова особа, з числа керівного складу одного з вищих навчальних закладів Черкащини, маючи укладений договір з одним із підприємств на постачання товарів, за відсутності визначених на те законодавчих підстав, уклала додаткові угоди до договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.

Вказані дії призвели до недоотримання запланованого обсягу товару навчальним закладом та зайво сплачених коштів за отриманий товар на суму понад 220 тис.грн.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді пробаційного нагляду на строк до трьох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.