Повідомлено про підозру посадовцю, через якого громада отримала понад 9 млн грн збитків

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру одному з посадовців Уманської міської ради за фактом вчинення службової недбалості, неналежного виконання своїх службових обов’язків.

За версією слідства, підозрювана особа здійснила безпідставну видачу неуповноваженим особам, складених нею недостовірних архівних витягів із рішення виконавчого комітету Уманської міської ради щодо передачі у приватну власність шести земельних ділянок, розташованих в місті Умань.
В подальшому було здійснено незаконну державну реєстрацію права власності за фізичними особами. Це спричинило тяжкі наслідки інтересам територіальної громади м. Умань на суму понад 9 млн грн.

Для забезпечення збереження як речових доказів, а також відшкодування завданих збитків на вказані земельні ділянки накладено арешт.

Санкція ч. 2 ст. 367 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.