Повідомлено про підозру місцевому жителю за руйнування пам’ятки археології

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру одному з місцевих жителів за фактом умисного незаконного руйнування частини об’єкту культурної спадщини, що знаходиться в центральній частині Черкас.

Слідством встановлено, що підозрюваний будучи замовником будівництва закладу громадського харчування, без проведення додаткових науково-рятувальних археологічних робіт, під наглядом фахівців-археологів збільшив площу забудови земельної ділянки. Будівельні роботи призвели до руйнування частини пам’ятки археології місцевого значення «Культурний шар пізньосередньовічного міста (XIV – XVIII ст)», чим спричинив збитків інтересам держави в сумі понад 1 250 000 грн.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 298 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.