Повідомлено про підозру двом працівникам луганських лісгоспів, які пішли на співпрацю з ворогом

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом громадянам України, які добровільного обійняли посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Слідством встановлено, що колишній директор Державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство» погодився на співпрацю з представниками країни-агресора та добровільно обійняв посаду «директора «государственного унитарного предприятия «лнр» «старобельское лесоохотничье хозяйство».
Інший підозрюваний – колишній лісничий Державного підприємства «Сватівське лісомисливське господарство». Він також пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду «директора государственного унитарного предприятия «лнр» «сватовское лесоохотничье хозяйство».

Обидва підозрювані своїми діями сприяли укріпленню окупаційної влади на непідконтрольній Україні території.

Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваних у розшук, обрання запобіжного заходу, а також щодо дозволу на затримання з метою приводу до суду.

Санкція статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.